תיקי גב ממותגים לאירועים

שמלות ערב להשכרה

אחד המוצרים הנוחים בחיי היום יום הוא תיק גב. הוא קיים בשלל צורות, צבעים וגדלים לבחירתם של הלקוחות.

אופציות של תיקים

אפשר לשאת תיק ברצועות בעזרת הידיים, אפשר להניח אותו צמוד לכתף, אך האופציה הנוחה ביותר היא להניח את התיק על הגב וכך התיק אינו מכביד והידיים פנויות לחלוטין. זה אידאלי הן בחיי היום יום כשהולכים למקום העבודה, ביציאות עם הילדים וגם בטיולים.

לכל מטרה כדאי לבחור את תיק הגב המתאים ביותר, יש תיקים נשיים ומעוצבים, יש תיקים שמתאימים לנשיאה של לפ טופ שמגיעים כל יום לעבודה ויש תיקים לטיולים שהם מאסיביים ומסוגלים לשאת משקל רב של ציוד, מים ועוד.

תיקים לנשים

אחד הדברים החשובים ביותר לנשים ועל פיהם הן בוחרות תיקי גב ממותגים הוא אופן החלוקה של התאים, כמות התאים ואופן הסגירה שלהם. כאשר יש כמה וכמה תאים, כל אישה יודעת באיזה תא היא אחסנה כל פריט ודרך זו היא כליל השלמות עבורה. היכן ממוקמים המשקפיים, המפתחות, הטלפון הסלולרי, קופסת המוצצים של התינוק ועוד.

לכל אישה חשוב שהתיק יהיה יפהפה, מעוצב, שיהיה בגודל המתאים ויהיה נוח לנשיאה. לכן היא בוחנת בשלב ראשון באתר את גודלו של התיק כך שהוא תואם את הצורך שלה, את האיכות של הרצועות, אם קיימים רוכסנים בכל התאים וגם רוכסן בגב.

הגוון של התיק הוא חשוב ביותר, נשים רבות אוהבות תיקים בטרנדים האופנתיים כמו חרדל או קאמל. אחרות מעדיפות תיקים בגוונים הנורמטיביים כך שיתאימו לביגוד שלהן, כמו אפור, שחור, חום, אדום וגוונים נוספים.

כמה תיקים להחלפה

המגמה של נשים רבות היא לרכוש כמה תיקי גב ממותגים וכך להחליף ביניהם מעת לעת כדי ליצור שינוי וריענון. כדי לא להיראות תמיד באופן זהה, הן קונות כמה אופציות של תיקי גב ומדי כמה ימים הן מחליפות אותן, מעבירות את התכולה מתיק לתיק, עד ההחלפה הבאה.

תיקים לטיולים

קיימים גם תיקי גב ממותגים עבור טיולים בגדלים שונים אשר מתאימים לנפחים משתנים של ציוד על פי הצורך.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן