תאורה והגברה למסיבות טבע

תאורה והגברה למסיבות טבע

מסיבות טבע הן חגיגה גדולה וחוויה עוצמתית עבור מי שמשתתף בהן. מכיוון שהמסיבות הללו מתקיימות לאורך כל שעות היממה, יש חשיבות רבה להאיר את המקום.

אופציות של תאורה במסיבות בחוץ

במסיבות טבע יש אזורים שכדאי שיהיה בהם אור חלש ומקומות אחרים שצריך להיות בהם אור חזק. זו הסיבה שמפיקי האירוע דואגים להעביר לשטח כמה אופציות של תאורה והגברה למסיבות טבע. בכניסה למקום חשוב שתהיה תאורה חזקה כדי שהמשתתפים שמגיעים למקום יראו את הדרך וככה יבינו לאיזה מסלול הם אמורים להגיע. לכן אפשר להתקין בסביבה זו עמודי תאורה שמפיקים תאורה עוצמתית ברדיוס רחב, כך האורחים ילכו בבטחה ללא חשש שמישהו ייפול בחשכה.

הארה של שטח הפסטיבל

אחת האפשרויות המועדפות על מארגני מסיבות טבע היא תאורה והגברה למסיבות טבע באמצעות שרשרת של נורות לבנות או צבעוניות אשר קשורות מעל שטח המסיבה כשתי וערב. יש כדורי בועות בשלל צבעים, כדורים סיניים, כדורים גדולים, נורות שהן בצבע אחיד כמו רק ירוק, לבן או רק כחול, טיפות מוזהבות ועוד.

אפשר למתוח שרשרות גרינלדה אשר פועלות באמצעות אנרגיה סולארית בכל אורך רצוי מקצה לקצה ולאחר מכן להמשיך ולמתוח כמות נוספת של שרשרות עם נורות מהסוג שנבחר וכך כל השטח יהיה מואר באור נעים שהוא לא חזק מדי ולכן ישנה אווירה נעימה שמשתלבת נפלא עם המוסיקה.

משתתפי הפסטיבל נהנים מאד מהאפשרות של תאורה והגברה למסיבות טבע, האור אשר מופץ באופציה זו כיוון שהוא לא חזק ולא חם מדי, אלא מדובר באור שהוא בדיוק במידה הנכונה שמותאמת לסוג זה של בילוי בטבע.

תאורה בשטח הפסטיבל

אופציה מקצועית היא חיבור של פרוז'קטור לד סולארי אשר פועל באמצעות קרני השמש. במהלך היום המכשור קולט כמויות גדולות של אור ושל שמש ובאמצעות האנרגיה הסולארית הזו התאורה פעילה בלילה. בדרך זו אין צורך להשתמש בחשמל או בגנרטור ולכן יש חיסכון משמעותי בכך שלא משלמים עבור החשמל לחברת חשמל ואין צורך לשכור גנרטור בגדלים שונים למקרה של הפסקת חשמל.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן