קישוטים לעוגות יום הולדת

קישוטים לעוגת יום הולדת

אחת ההנאות המרכזיות במסיבת יום ההולדת, היא הכנת עוגת שוקולד איכותית אשר מקושטת בהתאם לקונספט שנקבע לאירוע. הנושא משתנה בהתאם לגילו של החוגג ועל פי האהבות הספציפיות שלו. מגוון האפשרויות הוא עצום והאימהות או המפיקות יוצרות ימי הולדת מושקעים, הכוללים שלל הפתעות מעניינות וטעימות לכל האורחים.

קישוטים לעוגת יום הולדת ענקית

המגמה של מארגני מסיבות יום ההולדת היא ליצור דגמים שאינם מוכרים או נראות חדשנית של המטעמים השונים. דבר זה דורש היערכות מראש והמון מחשבה. במקרים רבים זמן רב לפני מועד המסיבה כבר מארגנים קישוטים לעוגה, כך שכל הכמות הנדרשת תהיה בבית לקראת מועד הכנת העוגה בסמוך ליום המסיבה.

קישוטים לעוגה לפי הקונספט יום הולדת

כשמדובר בבנים, הם יבחרו נושאים כמו כדורגל ולכן יונחו קישוטים לעוגה עם המון כדורי רגל עליה, כדורסל, עוגת גיבורי על שכוללת מקלות של ספיידרמן אשר נעוצים בכל שטחה של העוגה, מיקי מאוס שאהוב מאד על ילדים קטנים, עם קישוטים שלו על העוגה ועוד.

הבנות מעדיפות קישוטים לעוגה של פרוזן, בובת מיני מאוס שמככבת על העוגה הגדולה, או סוכריות חד קרן מוזהב שמפוזרות על פני כל שטח העוגה. מקלות של בת הים האהובה אם זה הקונספט שנבחר או שלל חיות ג'ונגל על מקלות, ישמחו את כל הילדים. בנוסף לעוגה נהוג להוסיף כל מיני אביזרים ליום הולדת מיוחדים לפי הקונספט הנבחר במטרה להיות בקו אחיד של העוגה הקישוטים לעוגת יום הולדת ושאר האביזרים שעל השולחן.

סוכריות צבעוניות על העוגה

אחת האופציות המוצלחות והאהובות ביותר היא להכין עוגה ולזרות מעליה דגם של סוכריות כקישוט. אפשר לבצע זאת באמצעות היצע גדול מאד של קישוטים לעוגה כמו לדוגמה, כוכבים צבעוניים, מיני מאוס בגווני וורוד, שחור ולבן, צורת אטריות בגוונים צבעוניים שיוצרים שמחה עצומה, סוכריות בגוון אחיד כמו פנינה בלבן, בוורוד בייבי או בתכלת. המבחר כולל גם פפיונים וורודים, כתר זהב, כוכבים בגווני זהב ושחור, לבבות בגווני לבן, וורוד ואדום ועוד.

אפשר להשתמש גם באופציה של מזרה בגוון אחיד כמו צהוב, לבן, ירוק, כחול, אדום, ירוק או לערבב כמה מהם יחד ליצירה עוגה תוססת ומרשימה.

בנוסף לעוגת יום ההולדת והשולחן המפואר חובה לקחת שירותים של אטרקציות ליום הולדת.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן