משחקים ליום הולדת בבית

משחקים ליום הולדת בבית

הילדים מחכים כל השנה להגעת חודש היום הולדת שלהם כיוון שהם מאד רוצים לחגוג זאת עם חבריהם מהכיתה. אפשר לערוך חגיגה בבית, בחצר, באולם של בית הספר או בפארק. בכל אחת מהאופציות נדרש תכנון של התוכן שיהיה במסיבה כדי שתהיה זו חגיגה מוצלחת וכל החברים ייהנו בה מאד.

משחקי יום הולדת לחברים בבית

כאשר בוחרים באפשרות של משחקים ליום הולדת בבית, אטרקציות ליום הולדת, ההורים הם אלו שאחראים על ההפקה, או לחלופין הם מזמינים מפעיל אשר מביא אתו שלל תחפושות, משחקים, רעיונות וגימיקים מצחיקים עבור הילדים.

הילדים נהנים מאד לשחק במשחק כמו כיסאות מוזיקליים שבו עליהם למצוא כיסא לשבת עליו על פי המוסיקה המתנגנת ברקע. לאט לאט כמות הילדים שמסתובבים סביב הכיסאות פוחתת, עד שבסופו של דבר, נותר רק המנצח.

אפשר לשחק גם במשחק שבו יש לגלות סוכריית טופי בתוך קערת קמח. כאשר העיניים קשורות במטפחת והקמח מכסה את הסוכריה, זה לא פשוט לגלות אותה, אך כל הילדים לוקחים זאת כחוויה מעצימה ונהנים מכל דקה.

משחקים אהובים על הילדים ביום הולדת

בין האופציות של משחקים ליום הולדת בבית, אפשר למנות את פיניאטה כאחת ההצלחות הגדולות. לפני הגעת הילדים ליום ההולדת, בני המשפחה מכינים פיניאטה שיש בה המון הפתעות ואורזים אותה בצורה ייחודית כמו חד קרן או דמות אחרת שאהובה על הילדים מתוך הסדרות שבהן הם צופים בטלוויזיה או במחשב.

במהלך האירוע קושרים את עיניו של אחד הילדים והוא עושה פעולות שונות כדי לפתוח את האריזה. זו משימה לא פשוטה ולפעמים הוא מצליח ומחלק את ההפתעות לחברים ובמקרים אחרים הוא לא מצליח ולכן מעבירים את הפיניאטה לילד אחר והוא זה שמנסה לחבוט בפריט זה, כדי להכניע אותו.

*מוזמנים להיכנס לקישור הבא למצוא מבחר אביזרים ליום הולדת לילדים »

משחקים חדשים לאורכה של המסיבה

אפשרות נוספת של משחקים ליום הולדת בבית היא פרה עיוורת שבו אחד הילדים אמור לתפוס ילדים אחרים אשר חגים סביבו וזאת כאשר עיניו קשורות, חבילה עוברת בה כל אחד פותח עטיפה אחרת, או ים יבשה שבו הם אמורים לקפוץ בין העמדות.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן