הרצאות מרתקות ליום גיבוש בלתי נשכח

משחקים למסיבת רוווקת

יום גיבוש משותף לצוות הוא אירוע הכרחי בכל חברה שמכבדת את עצמה. כיום אנו מודעים לשגרה השוחקת ומכירים בכך שנחוץ ואף אפקטיבי לארגן אירועים שוברי שגרה, שבהם מניחים את העבודה וסדר היום לרגע בצד ומשתתפים בפעילות משותפת, שמעשירה ומגבשת את העובדים.

פעילות מעצימה ומחזקת במיוחד היא שילוב הרצאות ביום הגיבוש. ההרצאות, בתחומי עניין שונים, יכולות להביא ערך מוסף ליום הגיבוש, להרחיב את תחומי העניין של העובדים ולחדד להם נושאים מעשירים. הן יכולות לרתק, להצחיק, לרגש, ולהפוך את יום הגיבוש למושלם.

הרצאות בעלות ערך מוסף

הרצאות רבות באות להאיר תחומים חשובים בחיינו, שלרוע המזל אינם מספיק ידועים לציבור הרחב. היכרות  מאחורי הקלעים של תהליכים ממשלתיים עם שאול אמסטרדמסקי למשל, או היכרות עם מערך הכוחות החדש של אויבינו עם איתי אנגל, שופכות אור על תחומים מאוד אקטואליים שאינם תמיד ברורים עד הסוף.

ישנן הרצאות בעלות תוכן יישומי של ממש, כמו על כלכלה והתנהלות צרכנית נכונה עם קרן מרציאנו, העורכת הכלכלית של חדשות 12, או על העברת מסרים בצורה נכונה עם ד"ר נועם פיינהולץ.

איך לבחור את ההרצאה המושלמת?

קיימות הרצאות מרתקות כמעט בכל תחום. החל מאופנה וסטייל עם סנדרה רינגלר או דרור קונטנטו מעצב האופנה ועד חקר החלל עם עדי ניניו גרינברג, יועצת סוכנות החלל הישראלית. כמות המרצים והתוכן היא רבה מאוד, ועלול להיות קשה לבחור את המרצה הכי מתאים עבורכם.

כדי לבחור בצורה נכונה, תוכלו להתייעץ עם העובדים בבחירת המרצה. בכך גם תתחזק ההיכרות בין העובדים, שיתוודעו לתחומי העניין והעיסוק האחד של השני.

לאחר שיחה מעמיקה והתייעצות, תוכלו לדעת מה ציפיותיהם של העובדים מהתוכן: האם הם מעדיפים תוכן מצחיק וקליל? תוכן אומנותי ומוזיקלי? או תוכן מעמיק ומעורר מחשבה?

הרצאות לגיבוש מנהלים

באירועי גיבוש שמטרתם להעצים ולחזק מנהלים ראוי שיהיו תכנים מותאמים. נושא המנהיגות יכול מאוד להתאים לכנסים אלו, שכן כל מנהל הוא למעשה מנהיג של העובדים שלו בין כותלי מקום העבודה. הרצאה מתאימה יכולה להיות אנטומיה של מנהיגות עם שי גל, עיתונאי וכתב עובדה, שחושפת מחדש את החומרים שמהם עשויה מנהיגות ונותנת זווית חדשה לדמות המנהיג.

תכנים נוספים שיתאימו למקבלי ההחלטות שבחברה יכולים להיות בנושאי חדשנות עסקית וארגונית, דיגיטל, רשתות חברתיות והאסטרטגיה על פיה צריך להתנהל בהן. פרדריק בלסן, יועץ לארגונים, מותגים וחברות רבות בנושאי הרשת החברתית, משנה את נקודת המחשבה על המושג "שירות" בעידן המודרני.

ההרצאה תמיד תהיה החלק המעניין והסוחף ביותר ביום הגיבוש. עם אנשי מקצוע כה רבים, מגוון כה רב של אנשים מעניינים עם סיפור חיים יוצא דופן ומפתיע, נשאר רק לבחור את ההרצאה שהכי תרתק את עובדי החברה ותהפוך את יום הגיבוש לבלתי נשכח.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן