הפקת אירוע חברה

הפקת אירוע חברה

חברת הפקות אשר מבצעת תיאום של אירועים עסקיים מעת לעת, מקדישה מחשבה רבה לנושא זה וזאת כדי לחדש כל הזמן וליצור עניין בכל אחד מאירועי החברה וכך הם לא יהיו דומים לאירועים קודמים שחוו העובדים.

חשיבה יצירתית

לקראת כל אירוע עסקי, אירוע צוות, ימי גיבוש לעובדים ההפקה נפגש עם הנהלת החברה, כדי להעלות בפניה כמה וכמה רעיונות מקוריים ויצירתיים שמתאימים לעונת השנה. אם מדובר בקיץ, יש כמה אופציות של פעילויות מאתגרות באחד הנחלים בצפון כמו שיט אבובים או שיט בסירות. אם חושבים על טיול, אפשר לבקר בנחל האסי היפהפה בקיבוץ ניר דוד, תוך שילוב סיור במקום נוסף ודאגה לקולינריה במסעדה מעולה בסביבה גיאוגרפית זו.

אירוע חברה בערב

אם ההנהלה מעוניינת להזמין את כל העובדים ליהנות מהאופציה של מפגש ערב עם תוכנית גדושה. יוצרים יחד את התוכן שהוא המתאים ביותר לקבוצה זו. המבחר הוא גדול מאד. ברוב המקרים לא מספרים לעובדים מהי התוכנית המתוכננת. חברת ההפקות שומרת בסוד את המידע על הפקת אירוע חברה וזאת כדי ליצור סקרנות אצל כל העובדים וגם מסע ניחושים, עד ההגעה ליום האירוע.

*לעוד אטרקציות לאירועי חברה היכנסו

אירוע מוצלח עבור העובדים

במהלך הפקת אירוע חברה מפנקים את העובדים בדוכני מזון מעולים כבר בכניסה לאירוע, כדי להכניס אותם לאווירה המפנקת. לאחר מכן הם נהנים מדברי ברכה של בכירי החברה ובסיום החלק של הברכות, הם נהנים מארוחת שף מושקעת ברמה גסטרונומית הגבוהה ביותר שאפשר לתאם עבורם.

לאחר מכן מזמינים עבורם אומן אורח שהוא אחד מהזמרים הבולטים בישראל. הוא מעניק להם הופעה איכותית ובלתי נשכחת כולל הדרנים וסוחף את כל העובדים לשירה אדירה ולריקודים לאורכו של כל המופע, על רחבת הריקודים.

אירוע בקונספט

אחת האופציות המעניינות היא אירועי קונספט. בוחרים נושא מסוים כמו אגדות, אבירים, בחזרה לעתיד או כל נושא אחר וכל הפקת אירוע חברה סובבת סביב עניין זה. זה מתחיל בתלבושות או באביזרים כמו שרשרות, כובעים או צעיפים שמקבלים העובדים בכניסה. זה ממשיך בתפריט ייחודי אשר תואם את הקונספט וסדנאות מרתקות הקשורות לכך.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן