האטרקציה המושלמת לכל אירוע

גימיקים זוהרים לבת מצווה

יש המון סוגים של אירועים, אירועי חברה, ימי הולדת, חתונות והרשימה עוד ארוכה. למרות כל סוגי האירועים הרבים האלו, אין ספק שיש המון סוגים של אטרקציות לאירועים. מבין כל אותן אטרקציות יש אטרקציה אחת מיוחדת שיכולה להתאים לכל סוג של אירוע.

האטרקציה המיוחדת הזאת היא לא אחרת מאשר אטרקצית מגנטים לאירועים שהפכה להיות מלכת האטרקציות, היא מתאימה לכל סוג של אירוע בגלל המיוחדות שבה, היא כוללת גם מזכרת מהאירוע, יכולה לשמש בתור עוד זווית צילום באירוע שלכם, בגלל שבשביל להכין מגנטים צריכים קודם כל לצלם את האורחים. אתם מרווחים גם עוד זווית של צילום באירוע וגם מקבלים מזכרת ואטרקציה לאורחים.

מגנטים לאירועים – איך קורה הקסם?

אמנם לא מדובר בקסם אלא בטכנולוגיה (יש לא מעט כאלו שיגידו גם שהטכנולוגיה המתקדמת שיש לנו היום היא ממש כמו קסם).

לאירוע שלכם מגיע צלם מגנטים ויחד איתו מגיע עוד איש צוות, הצלם תפקידו לצלם את האורחים שלכם ואיש צוות נוסף שעובד מאחורי הקלעים תפקידו הוא להכין את המגנטים פיזית באירוע שלכם. לאחר שהצלם צילם את האורחים שלכם הוא מעביר את התמונות לאיש צוות שנמצא איתו.

אותו גרפיקאי שנמצא במקום יש לו מסגרת שכמה ימים לפני האירוע כבר הוכנה לה הגרפיקה וסיכם עם בעלי האירוע מה יהיה כתוב עליה, למשל אם מדובר על אירוע חברה המסגרת תכלול בתוכה גם את הלוגו של החברה ועוד כמה אלמנטים כמו כיתוב או הקדשה לרבות תאריך שאלו יהיו המסגרת של המגנט.

אחרי שהתמונות שצולמו עברו לגרפיקאי כל תמונה עוברת תהליך של מסגור, שם המסגרת שהוכנה מראש עוברת להיות על כל תמונה, בנוסף כל תמונה משוכפלת כמספר האנשים הנמצאים בה וככה כל אחד שהצטלם יכול לקחת את המגנט שלו למזכרת מהאירוע.

אחרי שיש מסגרת, יש שכפול שולחים להדפסה. ההדפסה של המגנטים מבוצעת באמצעות מדפסת תמונות מתקדמת ומשוכללת, כאן אתם צריכים לבדוק היטב עם איזה מדפסת עובדים ומה בדיוק איכות חומרי הגלם שאתם מקבלים כאשר אתם מזמינים שירות של צילום מגנטים לאירועים שהמגנטים אותם מכינים לכם הם באיכות גבוה, אתם בטח לא רוצים שרק כמה ימים בודדים אחרי האירוע כבר המגנטים שהאורחים שלכם קיבלו ידהו וירד להם הצבע או שבכלל הם יתחילו להתפרק.

מיד לאחר שיש הדפסה של התמונות, הן מודבקות על דף מגנטי דביק ומיוחד, מצד אחד מגנט מהצד השני יש דבק ואז כל מה שנשאר הוא לחתוך את המגנטים. לאחר החיתוך שהוא תהליך יחסית מהיר, כל המגנטים יוצבו על לוח מגנטי ברחבת הריקודים באירוע וכל אורחי יכול לקחת את המגנט שלו למזכרת.

כמה זמן לוקח להכין מגנטים באירוע?

אחרי שראיתם שמדובר על תהליך יחסית ארוך ומורכב, אתם בטח חושבים שיכול להיות מצב שבו המגנטים באירוע שלכם יתעכבו המון זמן, אבל זאת לא המציאות. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום לביצוע פעולה זאת של הפקת מגנטים לאירועים התהליך הוא מאוד קצר. אבל כל זה קורה רק כאשר יש איש צוות אחד שמצלם ואחר שדואג להפיק את המגנטים.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן