גימיקים לברית מילה / בריתה

גימיקים לברית מילה ולבריתה

כיום ברית או בריתה הם לא רק טכס פשוט היום זוגות רבים רוצים לערוך אירוע שונה ומושקע עם אטרקציות וגימיקים לברית או גימיקים לבריתה.

ישנם מגוון רחב וגדול של גימיקים לברית מילה או לבריתה שיוסיפו הנאה ושמחה לאירוע הגדול.

 ארגון ברית או בריתה

מזל טוב חיכיתם תשעה חודשים והרגע הגדול הגיע, רצוי לתכנן מראש את מסיבת הברית או הבריתה שכן כשיגיע הזמן יגיע עמו מתח חרדה והתעסקות עם החשוב מכול הרך הנולד.

  • מקום וזמן האירוע- תחילה תכננו את מקום האירוע, תחליטו מראש האם תבצעו את הטכס הדתי בבית עם מספר מועט של בני משפחה ולאחר מכן תקיימו מסיבה רבת משתתפים באולם אירועים ביום או בערב, או לחלופין תערכו את הטכס הדתי באולם אירועים ביום השמיני להולדת הבן במקום המתאים לכמות המשתתפים באירוע.
  • מתנות לאורחים- רבים נוהגים לתת לאורחים מתנות למזכרת שיהוו גימיקים לברית מילה או גימיקים לבריתה ולהתאים את המתנות בהתאם, אפשר להעניק לאורחים מתנות קטנות וסמליות עם אזכור לאירוע כמו לדוגמה קופסאות בצורות עגלה, מגן דוד עם מילוי שוקולד או סוכריות, עציצים קטנים, ספר תהילים, כיפות עם הדפסה, מחזיקי מפתחות עם תמונת הרך הנולד ועוד.
  • קישוטים לאירוע-בין אם החלטתם לחגוג בבית או באולם אירועים עיצוב המקום הוא אחד האלמנטים שיש לקחת בחשבון, ניתן לעצב את המקום במוטיבים המתאימים לאירוע שיהוו גם גימיקים לברית מילה או גימיקים לבריתה כמו לדוגמה: קישוטי השולחנות או תליית קישוטים על התקרה ועל הקירות.
  • אטרקציות לברית וגימיקים- ביום כזה יש צורך לספק משהו שונה ומיוחד באמצעות גימיקים לברית מילה או גימיקים לבריתה, ניתן לשדרג כל אירוע.

רעיונות לגימיקים לברית מילה ולבריתה

ראשית יש להתאים את הגימיקים לברית מילה לקהל המשתתפים באירוע, אם במקרה הקהל כולל הרבה ילדים כדאי להזמין הפעלה לילדים כך שיעסיקו אותם ויתנו להורים גם כן זמן ליהנות מהאירוע כמו לדוגמה קוסם, אמן בלונים, ליצנים, מתנפחים לילדים.

גימיקים לברית מילה המתאימים לכל הגילאים יכולים להיות גם עמדת צילום, מופעים, לחלק הפתעות זוהרים בזמן הריקודים, בלוני ענק מיוחדים, עגלת גלידה או מתוקים מיוחדים, בובות ענק ועוד גימיקים רבים, הכול תלוי בדרישות הזוג ובתקציב המיועד לאירוע.

את הגימיקים לברית בד"כ משלבים עם יתר האטרקציות לאירועים אותם תבחרו לאירוע שלכם.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן