בלונים לחתונה

בלונים לחתונה

כולם אוהבים בלונים, ילדים וגם מבוגרים, אם אתם רוצים להוסיף אווירה מיוחדת לאירוע שלכם אחת האפשריות לקישוט האולם היא הוספת עיצוב בלונים לחתונה. אין כמו אטרקציה לחתונה בלונים מיוחדים אשר יהפכו את האירוע למרגש, שמח ולמיוחד יותר.

בלונים מעוצבים לחתונה

בני הזוג מתכננים את אירוע החתונה הרבה זמן לפני האירוע, בין שאר הנושאים הוא תכנון עיצוב מקום האירוע, ישנם היום מגוון רעיונות לעיצוב אולמות או גני אירועים בין השאר ישנה את האפשרות המגוונת של בלונים מעוצבים לחתונה.

עיצוב בלונים לחתונה יכול לכלול עיצוב אולם או גן האירועים, הכניסה, החופה, סידורי שולחנות ייחודיים בשילוב עם פרחים כל אלו יצרו אירוע ססגוני אלגנטי ואווירה מדהימה וכל זה אפשרי גם בתקציב מצומצם שכן ניתן למצוא בלונים לחתונה בזול.

איך לבחור אטרקציה לחתונה בלונים מיוחדים?

החלטתם להוסיף בלונים מעוצבים לחתונה? רצוי לפני שאתם בוחרים את האטרקציה לחתונה לבדוק האם החברה אמינה מקצועית לשם כך רצוי לבדוק ולקבל המלצות מחברים וקרובי משפחה שהתנסו ברכישת אטרקציה בלונים לחתונה בזול, בנוסף מומלץ לחפש המלצות ברחבי הרשת דרך אתרי אינטרנט השונים ולעשות סקר שוק.

רצוי להיפגש עם נותני השרות כדי לבחור סגנונות עיצוב, בדרך כלל לחברות מקצועיות יש שפע של רעיונות ומתוכם תוכלו לבחור את ההצעה המתאימה לכם.

סוגי אטרקציה בלונים לחתונה

ישנם סוגים רבים של אטרקציה לחתונה בלונים היא אחת מהן וגם ביניהם יש אפשרות בחירה מבין סוגים שונים, לדוגמה: בלוני גומי סטנדרטיים שהם למעשה בלונים לחתונה בזול, בלוני מילר ממולאים בגז הליום, בלוני אורז, בלון בתוך בלון, בלוני לד, הממולאים באוויר או בגז הליום ובתוספת נורית לד פנימית, בלונים בצורות מיוחדות, בלוני ענק ועוד.

איך לשלב בלונים בחתונה

  • שער כניסה-קיימות הרבה אפשריות לשלב בלונים: תחילה בכניסה עיצוב בלונים לחתונה כשער כניסה בצורת קשת, בצורת לב, אליפסה משולש מרובע או כל צורה אחרת שחפצים בה, בצבעים שונים או בצבעים המתאימים לצבעי העיצוב של המקום.
  • חופה- קישוט החופה עם עמודים המשלבים פרחים ובלונים, אופציה נוספת הפרחת בלונים בחתונה בסיום טקס החופה אטרקציה לאירועים זו המוסיפה להתרגשות של הטקס.
  • רחבת הריקודים- ניתן להזמין מפל בלונים שיפתח בעת ריקוד סולאו, או לחלק בלונים בזמן הריקודים.
  • שולחנות- עיצוב בלונים לחתונה ניתן להוסיף כקישוט על השולחנות בשילוב עם פרחים או ללא פרחים וכן להוסיף בלונים בצורות שונות, ניתן להוסיף כיתוב על הבלונים של משפטי אהבה או שמות החתן והכלה.

ישנם עוד אפשרויות רבות לעיצוב בלונים לחתונה שבעזרתם ניתן להגשים את חלומם של בני הזוג.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן