בלונים לאירועים

עיצוב בלונים לאירועים

מזל טוב אתם עומדים לחגוג אירוע, אם זה אירוע משפחתי, יום הולדת, בר או בת מצווה, חתונה ואפילו אירוע עסקי, ישנה חשיבות מרובה לעיצוב המקום וכמובן לבחירת האטרקציות שיהיו במהלך האירוע, יש שפע של אפשרויות לעיצוב ולגימיקים, בין הפופולריות ביניהם הם בלונים לאירועים, עיצוב בלונים לאירועים הכולל סידור בלונים לאירועים הן בפתחי האירוע על השולחנות והן כגימיק במהלך האירוע.

סידורי בלונים לאירועים

סידורי בלונים לאירועים הם לא בלונים רגילים אשר תולים בימי הולדת ומנפחים לבד, מדובר על סידורי בלונים לאירועים המגיעים במגוון צורות, גדלים וצבעים.

לדוגמה סידורי בלונים לאירועים יוצרים צורות שלמות ענקיות הנראות כפסלים, לדוגמה בברית אפשר ליצור פסל ענק של תינוק, לבר מצוה אפשר ליצור ספר תורה, לאירוע עסקי ניתן ליצור סידורי בלונים לאירועי השקה בכניסה למקום בצורת קשת או פסל ענק של שם החברה.

ניתן להזמין עיצוב בלונים לאירועים על שולחנות בשילוב או במקום עיצובי פרחים סטנדרטיים כדי לשדרג את עיצוב מקום האירוע ולהפוך אותו למיוחד ושונה.

לעוד ספקים לאירועים היכנסו »

כיצד בוחרים עיצוב בלונים לאירועים?

ראשית יש לבחור בלונים המתאימים לאופי האירוע, אם האירוע הו עסקי שיווקי ניתן להדפיס על הבלונים מסר שיווקי מותאם לאירוע, אם האירוע בר ממצווה או חתונה סידור בלונים לאירועים אלו יהיה שונה בהתאם לאופיו.

כאשר רוכשים בלונים לאירוע חשוב לבדוק מי קהל היעד מה גילו ומה סגנונו אם המשתתפים הם ילדים קטנים סוג הבלונים וצבעם יהיה שונה מאשר כאשר האירוע לילדי תיכון או לאנשים מבוגרים.

שנית יש להתחשב במקום האירוע כמות הבלונים צריכה להתאים לגודל השטח בו מתכוונים לבצע סידור בלונים לאירועים אלו.

אם רוצים להרשים וליצור מראה מיוחד רצוי להשתמש גם בבלונים מיוחדים בעלי צורות וצבעים שונים מבלונים רגילים ושגרתיים.

אמן בלונים לאירועים

אחת מהאטרקציות לאירועים המתאימות כמעט לכל אירוע היא להביא אמן בלונים לאירועים אשר יבצע פעלולים מדהימים מבלונים לא רק ילדים אלא גם מבוגרים ייהנו מביצועיו, אמן פעלולים מבצע עיצוב בלונים לאירועים בכל סגנון שתרצו, אמן הבלונים לאירועים מקפל את הבלונים בצורות שונות כמו כתרים, מסגרות, צמידים, כנפיים, כובעים וכל צורה שהמשתתפים יחפצו בה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן