אלכוהול לאירועי יוקרה

הפקת אירועים עסקיים

אחד מהמרכיבים החשובים בכל אירוע כמו יום הולדת, יום נישואין, חתונות ועוד הוא אלכוהול לאירועים איכותי ומשובח. המשקאות החריפים הם אלו שמעלים באופן ניכר את מצב הרוח ולכן הימצאותם באירוע היא נדרשת ביותר.

הזמנה של בקבוקי משקה לאירועים

כשמדובר באירוע שאמור להגיע אליו קהל רב קיימת חשיבות רבה לקליעה לטעמו של הקהל. המארחים מכירים בדרך כלל את ההעדפות של האורחים בתחום השתיה ולכן הם יוכלו לנתב את הבחירה. הדבר תלוי גם בגילם של המשתתפים, יש כאלו שמעדיפים להתמקד בעיקר ביינות ואחרים שאוהבים וודקה, קוניאק וליקרים משובחים.

המגמה היא לרכוש כמות מספקת של בקבוקים בהיצע נרחב של אופציות. לכן קונים כמה סוגים של יין אדום איכותי, יין לבן משובח, יינות מוגזים נבחרים של יקבים מובילים מישראל וממדינות אחרות כמו צרפת, ספרד ועוד. כל יקב מתמקצע בהכנת יינות מזנים שונים של ענבים ולכן הטעמים הם אחרים ומתאימים לחך של רבים מהאורחים.

כמה בקבוקים להזמין לאירוע

מסורת האירוח של הישראלים מעניקה משקאות אלכוהול לאירועים ביד רחבה. הדרך הנכונה ביותר היא להתייעץ עם אנשי המכירות באתר האינטרנט כדי לקבל מידע מתוך הניסיון שלהם כמה בקבוקים כדאי להזמין מכל סוג. המטרה היא לאפשר לכל המשתתפים ליהנות מסוגים שונים של משקאות על פי האומדן של כל אחד מהם.

לנציגי המכירות יש ניסיון רב ועל פי אירועים קודמים הם יודעים מהי הכמות הנורמטיבית של המשקאות שכדאי להכין כך שכולם ילגמו ככל שירצו. מכינים את ההזמנה ומחליטים כמה ארגזי בירות להוסיף למשקאות האלכוהוליים ומאיזה סוגים,  כך שכל אחד ימצא את הבירה בטעם האהוב עליו.

משלוח מהיום להיום

את כל הכמות של אלכוהול לאירועים מזמינים במועד והמשלוח מתבצע מהיום להיום, כל הארגזים מועברים למקום האירוע בזמן שנקבע, ממיינים  ומארגנים אותם באופן מסודר כך שלא יישברו בקבוקים במהלך המשלוח או ההעברה ממקום למקום.

הקהל שמגיע לאירוע פוגש אלכוהול לאירועים במגוון רחב של אופציות ולכן קיימת סבירות גבוהה מאד שכל אורח ימצא כמה סוגים שהוא נוהג לשתות לשמחתו הגדולה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן