אלכוהול לאירועים

הפקת אירועים עסקיים

אתם מתכננים אירוע מעוניינים לשדרג אותו ולהפוך אותו לבלתי נשכח, אלכוהול לאירועים נכללים כיום כמעט בכל סוג של אירוע, אין ספק שמשקאות אלכוהול משדרגים כל אירוע, אותם ניתן לרכוש בנפרד בחנויות המשקאות בעיר או להסתפק באלכוהול אשר מציע מקום האירוע.

משקאות אלכוהול לאירועים

מתלבטים איזה משקאות אלכוהול לאירועים לרכוש? איזה סוג וודקה ? האם צריך וויסקי? באירוע רב משתתפים אין צורך להגזים עם סוגי המשקאות, ההשקעה בתפריט גדול עלולה להיות יקרה וחורגת מהתקציב, לפני שפונים לסיטונאי או לחנות משקאות אשר יש מבחר גדול ותחרות גדולה ביניהן יש לקחת בחשבון את התקציב שלכם ולהתאים לפיו את כמות המשקאות, אם אתם מתכוונים לרכוש מעט אלכוהול רק לצורך השלמה של מה שמספק המקום? חנות יינות בתל אביב תספק את הסחורה, אם אתם מתכוונים לרכוש לבד את כל האלכוהול בכמות גדולה אולי כדאי לפנות לסיטונאי משקאות אשר גם יבצע משלוח עד המקום, רצוי לבדוק באינטרנט ולערוך השוואות מחיר והן השוואת שרות בין הספקים השונים האם הם מבצעים משלוחים? האם ניתן להחזיר את יתרת המשקאות מהאירוע? איזה תוצרת אלכוהול לאירועים הם מספקים?

בדקו שקניתם את האלכוהול מספק אמין מיבואן רשמי או העובד עם מכון התקנים, כדאי לבחור ביבואן גדול ידוע שיהיה אמין שלא נקנה בסופו של דבר חיקויים זולים.

סוגי אלכוהול לאירועים

סוגי אלכוהול לאירועים הפופולאריים הם בעיקר וויסקי, וודקה, יינות וליקרים, בנוסף כדאי לרכוש משקאות אנרגיה כמו רדבול אקסל בלו ומשקאות קלים כמו אשכוליות, תפוזים ולימון שניתן לערבב עימם את הוודקה.

הוודקה הפופולארית בקרב הצעירים בעיקר הינה אבסולוט, ניתן לרכוש את החיקוי הזול יותר וודקה מסוג אלכסנדרוב, משקאות יקרים יותר הם ייגר שנותנים בעיקר בצורת שוטים ברחבת הריקודים, משקה יוקרתי מאוד הוא הוויסקי, הסוגים המקובלים הם הג'וני ווקר והשיוואס המתאימים יותר לאורחים מבוגרים, כדי לגוון ולהעשיר את בר המשקאות ניתן להוסיף ליקרים אשר ישמשו להכנת קוקטיילים, מי שרוצה להוסיף משקאות תוצרת חוץ רצוי לשים לב לכשרות שכן בעלי אולמות בעלי הכשר לא ירשו להכניס לתחומם משקאות לא כשרים מלבד זאת שיש להתחשב באורחים השומרים כשרות.

כמה אלכוהול לאירועים לקנות?

כאשר מבקשים לחשב את הכמות הנדרשת של אלכוהול יש לקחת בחשבון את מספר המוזמנים שיהיו צרכני השתייה, בדרך כלל הצעירים שותים יותר מהמבוגרים, בדרך כלל יש לחשב לכל עשרה אנשים בקבוק משקה ועל כל שלושה בקבוקי וודקה לקנות ארגז משקה אנרגיה, לצעירים אפילו רצוי להוסיף עוד חצי ארגז לכל בקבוק.

מה עדיף בר חיצוני או את הבר של הקייטרינג?

כל בעל אולם אירועים המספק את האוכל מציע כמובן גם את המשקאות אך יש כאלה שלא מסתפקים בזה ורוצים להוסיף בר חיצוני אשר מציע סוגים שונים של משקאות אלכוהול ללא הגבלה ומעסיק ברמנים מקצועיים, שירות בר חיצוני נותן אפקט יוקרתי העושה שמח ומרומם כל אירוע וגורם שידברו עליו תקופה ארוכה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן